Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rekrutacja

 

W dniach 19-22.07 w godzinach 9-15 ( 22.07 do 12.00) w sali nr 5 przyjmujemy dokumenty rekrutacyjne ( uczniów, którzy dostali się do naszej szkoły- wykaz list wisi w szkole na parterze na tablicy korkowej ):

- oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej 

- oryginał wyników egzminów ósmoklasisty 

- 2 zdjęcia legitymacyjne 

- karta zdrowia 

 

https://www.facebook.com/XXXIIILO/videos/3098673743684310
Alex Noble

"Sukces nie jest metą, do której się biegnie,
lecz nastawieniem, w duchu którego podejmuje się podróż życia”

Dlaczego my?

Po pierwsze - wysokie miejsca w zestawieniu EWD - najbardziej miarodajnej oceny skuteczności nauczania, badanej na podstawie osiągnięć uczniów na egzaminach zewnętrznych, co oznacza, że wybierając nas na pewno zyskasz.

Po drugie - możemy pochwalić się 100% zdawalnością matury. I tak już od kilku lat...

Po trzecie - oferujemy ciekawe profile klas zarówno dla humanistów, jak i miłośników nauk ścisłych. Uczymy dynamicznie i z zapałem, w przyjaznej atmosferze.

Po czwarte - jesteśmy szkołą Równych Szans. Niezależnie od tego czy śpiewasz, grasz w koszykówkę lub na gitarze, pasjonuje Cię biologia, historia albo języki obce, poruszasz się na wózku czy akurat przygotowujesz do Igrzysk Olimpijskich w pływaniu, u nas na pewno znajdziesz swoje miejsce i wspierających, mądrych nauczycieli.

Po piąte - trzymamy poziom i jesteśmy od wielu lat Brązową Szkołą miesięcznika Perspektywy.

Wciąż młodzi duchem, otwarci na świat, kreatywni, śmiało patrzący w przyszłość, ale pamiętający o tradycji i historii, wrażliwi na potrzebujących pomocy - tacy jesteśmy.

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2022/2023

Informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023 wszyscy uczniowie kontynuować będą naukę języka angielskiego.

Drugi język obcy do wyboru we wszystkich klasach:  hiszpański, niemiecki ( w klasie 1E tylko język hiszpański)

Klasa 1 A humanistyczno-językowa z edukacją medialną

Klasa 1 B edukacji społecznej - integracyjna

Klasa 1 C matematyczno-chemiczno-językowa

Klasa 1 D matematyczno-geograficzna z wiedzą o społeczeństwie

Klasa 1 E biologiczno-chemiczno-matematyczna