Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rekrutacja

REKRUTACJA WAŻNE INFORMACJE !!!

 

Drodzy Ósmoklasiści !!!

W dniach 14 oraz 17-20 lipca należy złożyć oryginał wyników egzaminu ósmoklasisty , oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej,  2 zdjęcia i kartę zdrowia do szkoły przydzielonej przez system. Złożenie w/w dokumentów jest potwierdzeniem woli kontynuacji nauki w danej szkole. 

Jeżeli przydzielona szkoła ( lub brak przydzielenia szkoły)  lub klasa nie odpowiada kandydatowi zapraszamy do komisji rekrutacyjnej o wypełnienie odpowiedniego podania- szablonu.

 

zapraszamy do sali 05 ( parter) w godzinach 9.00-15.00

 

Sprawdź na stronie 

https://nabor.pcss.pl/lodz/szkolaponadpodstawowa/

status swojego wniosku, w przypadku braku zweryfikowanego zgłoś się do szkoły pierwszego wyboru osobiście lub skontaktuj się przez emaila  rekrutacja@lo33.elodz.edu.pl 

lub przez fb szkoły https://www.facebook.com/XXXIIILO/?locale=pl_PL

 

Film promocyjny szkoły

Alex Noble

"Sukces nie jest metą, do której się biegnie,
lecz nastawieniem, w duchu którego podejmuje się podróż życia”

Dlaczego my?

Po pierwsze - wysokie miejsca w zestawieniu EWD - najbardziej miarodajnej oceny skuteczności nauczania, badanej na podstawie osiągnięć uczniów na egzaminach zewnętrznych, co oznacza, że wybierając nas na pewno zyskasz.

Po drugie - możemy pochwalić się 100% zdawalnością matury. I tak już od kilku lat...

Po trzecie - oferujemy ciekawe profile klas zarówno dla humanistów, jak i miłośników nauk ścisłych. Uczymy dynamicznie i z zapałem, w przyjaznej atmosferze.

Po czwarte - jesteśmy szkołą Równych Szans. Niezależnie od tego czy śpiewasz, grasz w koszykówkę lub na gitarze, pasjonuje Cię biologia, historia albo języki obce, poruszasz się na wózku czy akurat przygotowujesz do Igrzysk Olimpijskich w pływaniu, u nas na pewno znajdziesz swoje miejsce i wspierających, mądrych nauczycieli.

Po piąte - trzymamy poziom i jesteśmy od wielu lat Brązową Szkołą miesięcznika Perspektywy.

Wciąż młodzi duchem, otwarci na świat, kreatywni, śmiało patrzący w przyszłość, ale pamiętający o tradycji i historii, wrażliwi na potrzebujących pomocy - tacy jesteśmy.

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2023/2024

Informujemy, że w roku szkolnym 2023/2024 wszyscy uczniowie kontynuować będą naukę języka angielskiego.

Drugi język obcy do wyboru we wszystkich klasach:  hiszpański lub niemiecki ( wybierany w czasie rekrutacji elektronicznej)

Klasa 1 A humanistyczno-językowa z edukacją medialną

Klasa 1 B integracyjna

Klasa 1 C matematyczno-chemiczno-językowa

Klasa 1 D matematyczno-geograficzna z wiedzą o społeczeństwie

Klasa 1 E biologiczno-chemiczno-językowa

Klasa 1 F integracyjna